PEVNOST POZNÁNÍ

• Mgr. Ivana Sekaninová
  • Annika Tallová
  • Romana Kožíšková

Děti ze 3.B a 3.C již ve čtvrtek 11.5. 2023 byly na školním výletě v Olomouci. Navštívily PEVNOST POZNÁNÍ, kde absolvovaly nejen výukový program, ale vyzkoušely si nejrůznější aktivity. Velkým zážitkem byla samotná cesta – jeli jsme totiž vlakem. Přestože jízda trvala hodinu a půl, dětem uběhla velmi rychle. Většinu dětí maminky vyzbrojily řízky, takže je skoro všechny spořádaly hned po odjezdu z Bruntálu.

V pevnosti poznání si žáci prohlédli celý areál. Vyzkoušeli nejrůznější skládačky, hlavolamy, prohlédli si vystavené modely. Zajímavý byl i program vedený lektory – Ozoboti. Každý žák programoval svého malého robota, což se jim velmi líbilo.

Nejen cesta vlakem a program děti unavil, ale také přechody pěšky. Domů jsme se všichni vrátili sice unaveni, al obohaceni o nové zážitky.